nullnull

Kontakt

037 440 791

037 440 076

lunalux037@gmail.com

Majke Jugovića 43/3 (bivša Zakićeva), 37000 Kruševac

4 Points by Sheraton

Bugarska - Bansko

4.0

null

Hotel

null

Autobus

null

Sopstveni prevoz

null
null
null
null
null
null
null
null
null
null
null
null

Informacije

Bugarska
Bansko

Ukupno noćenja

7

Ukupno dana

8
Cenovnik
Opis smeštaja
Uslovi plaćanja
Ostalo
*** NOVO U PONUDI *** NOVO U PONUDI *** NOVO U PONUDI ***
Datum16.12.23.12.30.12.06.01.13.01.20.01.27.01.03.02.10.02.17.02.24.02.02.03.09.03.16.03.
Br. noći77777777777777
Deluxe soba 2+1709899965709709709809809809809709709709709
Deluxe connecting soba 4+2585775835585585585725725725725585585585585
Mezonet apartman 2+1955114912159559559551095109510951095955955955955
Apartman 2+110751269132910751075107512191219121912191075107510751075
Jednokrevetna deluxe soba13191699182513191319131916051605160516051319131913191319
odrasla osoba PLDoplata 425 EUR za 7 noćenja
dete do 11.99 PLB E S P L A T N O
Cene su izražene u evrima po osobi na bazi NOĆENJA SA DORUČKOM

- Doplata za boravišnu taksu iznosi 1 € dnevno po osobi (deca do 2 godine starosti su oslobođena plaćanja boravišne takse).
- Doplata za polupansion po osobi: 26 EUR dnevno/odrasli, 13 EUR/deca 5 do 11.99 god, BESPLATNO/deca do 4.99 god
- Obavezna doplata za božićnu večeru (odrasli –  evra; deca 5-11.99 g. –  evra);
- Obavezna doplata za novogodišnju večeru (odrasli –  evra; deca 5-11.99 g. –  evra);

Legenda:
- PL – pomoćni ležaj
- SL – standardni ležaj

CENA ARANŽMANA OBUHVATA:
- Smeštaj u hotelu/app po izboru;
- Navedeni broj noćenja na bazi izabrane usluge;
- Troškove organizacije aranžmana.

CENA ARANŽMANA NE OBUHVATA:
- Boravišnu taksu 1 eur dnevno po osobi (deca do 2 godine starosti su oslobođena plaćanja boravišne takse);
- Ski pass;
- Autobuski prevoz;
- Međunarodno putno zdravstveno osiguranje sa/bez COVID pokrićem- za skijaše preporučujemo doplatu za ski rizik;

Opis destinacije

Bansko ima preko 70 km staza opremljenih brojnim topovima za veštački sneg. Sezona skijanja traje od polovine decembra do sredine aprila, a snežni pokrivač dostiže srednju visinu od 143 cm. Skijalište se prostire od 960m-2600 m n.v. Skijalište čine dve oblasti: Čalin Valog (1.100-1.600 m) i Šiligarnika (1.700-2.600 m), od grada udaljene oko 10 km. Sa gradom ih povezuje moderna gondola koja, za 20 minuta vožnje, skijaše dovodi do srca skijališta. Najčuvenija je ski staza Tomba, crne kategorije sa dužinom od preko 2,5 km, a nezaboravan događaj predstavlja neprekidan spust u dužini od 16 km od vrha Todorka do početne stanice gondole.

Organizator putovanja je turistička agencija Ski & Sun, broj licence OTP 213/2021 kategorija licence A. Uz ovaj program važe Opšti uslovi putovanja turističke agencije Ski & Sun. OUP